Więcej filtrów
Rejestracja

Uzupełnij poniższy formularz, aby utworzyć konto w tym serwisieRejestrując się akceptujesz regulamin tego serwisu

* pola wymagane

Promowane ogłoszenia
Informacje

Uwaga - przeczytaj przed dodaniem ogłoszenia:

  • Dodanie ogłoszenia do katalogu jest darmowe dla mieszkańców i firm z powiatu: szydłowieckiego, skarżyskiego, przysuskiego, koneckiego oraz opoczyńskiego i najbliższych okolic (Radom i Kielce)
  • Istnieje możliwość wyróżnienia dodanego ogłoszenia, co pomoże dotrzeć do większej liczby mieszkańców. Jeśli chcesz skorzystać z dodatkowej promocji przejdź do panelu klienta firmy Massive Marketing (TUTAJ) i zapoznaj się z możliwościami reklamowymi w Katalogu Ogłoszenia Odrowąż 24.
  • Administrator każdorazowo sprawdzi nowo dodany wpis.
  • Wpisy niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte z katalogu. O powodzie usunięcia wpisu Administrator poinformuje Partnera drogą mailową.
  • W przypadku pytań lub problemów prosimy o kontakt pod adresem kontakt@odrowaz24.pl


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja mająca na celu "Rozwój działalności Massive Marketing oraz serwisu Odrowąż 24" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: Rozwój działalności gospodarczej oraz zwiększenie zatrudnienia o 2 pracowników poprzez budowę platformy, panelu klienta umożliwiających składanie zamówień na usługi i produkty Massive Marketing oraz portalu Odrowąż 24

Logo - EU Logo - PROW